16 липня чернігівці насолоджувались не лише інтелігентним гумором у виконанні унікального і єдиного в світі "Театру КВН «ДГУ», а й чудовою музикою від лауреатів багатьох премій — тріо S-Klass. Кавери класики 80-х та 90-х, якісне аранжування, прекрасний вокал — недивно, що чернігівці та гості міста були в захваті від концерту.
Про історію виникнення свого колективу хлопці Сергій Мазаний, Володимир Гудзь та Сергій Кучеренко трохи розповіли і зі сцени. Виявляється, тріо з'явилося 12 років тому у жіноче свято 8 березня. Такий от собі каламбур: чоловіче тріо і в жіночий день. Тепер представниці прекрасної статі — є найпалкішими шанувальницями творчості харизматичних дніпропетровців.
Тріо «S-клас» працює в трьох напрямках: поп-класика, популярна музика (хіти ХХ століття), власні пісні. У 2005 році, в Італії (м. Неаполь), на фестивалі популярної та класичної музики тріо здобуває приз глядацьких симпатій з композицією «Опера-мікс». А наступного року вони знову їдуть до Італії, а потім побувають у Франції та Іспанії. «Для пісень немає меж, якщо співає душа», вважають самі хлопці. Унікальний результат — тріо виконує пісні аж 7-му мовами! Уявляєте! Чималу частку свого репертуару вони показали і під час свого концерту у «Місті майбутнього» в Чернігові. Звісно, глядачі віддавали перевагу більш упізнаваним хітам від Юрія Антонова або кавер-версіям пісень «А-студіо» чи попурі українських пісень.
А от дівчатам западали в душу романтичні балади від солодкоголосого тріо. Однак, чернігівську публіку співаки підкорили не лише репертуаром, а й своєю щирістю, відкритістю, чудовим конферансом та неймовірною енергетикою. До того ж насткільки яскравою, що навіть попри грозу, яка невідворотно наступала на Чернігів — близько тисячі глядачів не розгодилися і кілька годин були ладні танцювати та підспівувати, споглядаючи на грізні сірі хмари. Але не лише дорослі, дніпропетровцям із задоволенням акомпонували своїми аплодисментами і юні чернігівці! Під кінець виступу колектив побажав містянам чудового настрою, а ще неодмінно повернутися до такого приязного і щирого глядача.